Masrafları kısmak için reklamları durdurmak, zamandan tasarruf etmek için saati durdurmaya benzer.

HİZMET ALANIMIZ

Satış ve üretim sürecindeki standart gereksinimlerin karşılanmasından, bir firmanın, ticari ürünün tanıtılması, kurumsal kimliğinin dolayısıyla markanın oluşturulmasına değin geniş bir aralığa karşılık gelmektedir. Reklam da bir yatırımdır. Ticari amaçlarınıza ulaşmak için yatırımınızın hedefe ulaşması gerekmektedir. Çalışma ilkelerimiz; müşterimizin yaptığı harcamanın amacına ulaşması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir. Bu ikisinin birbirine bağlı olduğunun bilincindeyiz. Siz, işinizin özgün gereksinimlerinden, standart gereksinimlerine değin geniş bir yelpazede hizmet vermekten mutluluk duyarız.

AMAÇLARIMIZ

Günümüzde bütün sektörde köklü bir dönüşüm yaşanmaktadır. Pazarların yerel be küresel ölçekte bütünleşmesi, medyanın yaygınlaştırılması; bütün sektörlerde rekabeti yoğunlaştırmaktadır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Hatay’da da firmaların kurumsallaşma çabasında olduğunu görmekteyiz. Ancak bu çaba çalışılan bütün firmalarla birlikte yaşandığında anlamlı olacaktır. AHM Reklam, rekabet sürecinde müşterilerinin güçlenmesini, standart ve özgün gereksinimlerini en yüksek kalite/maliyet oranında karşılamayı hedeflemektedir. Firmamız, müşterilerine tek tek ürünler satmanın ötesinde kurumsal hizmet vermektedir. Bir işletmenin gereksinimi olabilecek her ürünü sağlamak, rekabet gücünü artıracak yeni araçlar üretmek temel anlaşımızdır.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Sektörümüzde fiyatlandırma gerek ürün çeşitliliğinden gerekse standartların olmamasından ciddi farklılıklar göstermektedir. AHM Reklam, profesyonel iş anlayışına uygun olarak sunduğu hizmetlerde standart fiyatlandırmaları kullanmaktadır. Sunduğu hizmetten bir kez kabul edilemez oranlarda kar elde etmeyi amaçlayan kapkaççı yaklaşımlarla uzun vadeli ticari ilişkilere girilemeyeceğinin bilincindeyiz. Ürünlerde kullanılan malzemeler ve ürün özellikleri fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ürünlerimize fiyat belirlerken farklı malzemeye, işçiliğe göre tercihleri size sunmaktayız. Yapılacak işin hangi fiyat aralığında mal olacağını sizin tercihiniz belirleyecektir. İş ortağınız olarak bizlere düşen, gereksiz maliyetler veya hedef-kalite ilişkisi konusunda uyarmak, ürün-fiyat çeşitliliğini sizlere sunmaktır.

GARANTİ

AHM Reklam, tüm ürünlerine garanti vermektedir. Kendisinden kaynaklanan hataları müşterisiyle diyalog içinde telafi veya yeniden imalatla gidermektedir. Bu garanti yasal zorunlulukların ötesinde bizler için bir anlayış ve etik sorunudur. Kullandığımız bütün malzeme ve makineleri birinci kalite iş alma hedefimize göre seçilmektedir.

AHM Reklam, Promosyon. Matbaa, Tabela @ 2014.